İçeriğe geç

Yellow Pages Google, Bing Ve Apple Haritaları İle Dost

Türkiye’nin ve dünyanın lider firma rehberi Yellow Pages, size en iyi hizmeti verebilmek için çalışır. Yerel arama, dijital haritalar, web ve mobil siteler ve koordinat belirleme gibi alanlarda rakiplerinden çok daha önde giderek size en güncel ve güvenilir lokasyon bilgilerini sunar. Yellowpages büyük firmalar ile hareket eder. Google, Bing ve Apple gibi büyük firmalara endekslenmiştir. İşte Yellowpages.com.tr hepsini size sunuyor. Sahip olduğunuz firmanın Google, Bing ve Apple gibi büyük şirketlerin haritalarında yer almasını istiyorsanız linke tıklamanız yeterlidir. Firmanız proje ekiplerince takip edilir ve güncelleştirilir. Proje ekipleri firmalarla tek tek görüşüp iletişim sağlarlar. Siz ve firmanız Yellow Pages ile güvendesiniz.

Yellow Pages konum ve lokasyon hizmeti konusunda rakiplerinden çok daha öndedir. Çünkü coğrafi kodlama uzmanlarıyla birlikte hareket ederek firmanızın konumunu en doğru şekilde bulur. Ayrıca büyük firmalara endeksli olduğundan bu işlemleri yaparken hata yapmaz. En güncel ve doğru bilgiye sahip olduğundan güvenilirdir. Yellowpages içerik lisanslama, veri uyumlama, iş yeri verisi yayını ve yönetimi, coğrafi koordinat belirleme konularında Apple, Bing, Google gibi firmalar ile iş ortaklığı bulunur. Sözleşmeli şekilde hareket ederler. Yellow Pages sizi en iyisine ulaştırmak için vardır. Müşterilerin iş yeri ve lokasyon verilerini en hızlı ve doğru şekilde Apple Haritalar, Bing Haritalar, Foursquare, Yandex Haritalar, Facebook gibi stratejik olarak büyük firmalara aktarır. Firmanız ve sizin için en iyisi! Yellowpages konum ve lokasyon konusunda iddialı bir liderdir. Firmanızın enlem-boylam bilgileri uzmanlar tarafından ölçülür ve veriler sayfanıza girilir. Logonuzla beraber stratejik olarak en iyi haritalarda yer alırsınız. Böylece size kolay ulaşacaklardır.

Yellow Pages adresinin diğer iyi yanı ise adres ve konum bilgilerinin uzman proje ekipleri tarafından sürekli güncel halde tutulması, müşteriye her zaman iyi hizmet verebilmesidir. Proje ekipleri her firmanın takibini gerçekleştirerek sürekli güncelleme yaparlar. Taşınan firmalar, numarası değişen ofisler gibi durumlarda Yellowpages yanınızda! Taşınan firmaların yeni konumu anında belirlenerek sayfa güncelleştirilir. En güncel bilgi, en doğru bilgi demektir!

Bir cevap yazın